Okna PCV

Okna produkowane przez firmę WITRAŻ w oparciu o profile VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych konstrukcji architektonicznych. Wszystkie okna są tak projektowane, by można je było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Okna są funkcjonalne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji. Stabilizatory wapniowo-cynkowe stosowane w profilach VEKA gwarantują wysoką jakość produktów i nie obciążają.

EFECTLINE – profil VEKA 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Okna Efectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Profil ma wysokość 109 mm, co sprawia, że okno ma większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie. Specjalne wzmocnienia nadają całej konstrikcji odpowiednią sztywność. Jest to idealne rozwiązanie za rozsądną cenę do każdego typu budownictwa. Okna Efectline dostępne są wyłącznie w kolorze białym.

PERFECTLINE – profil VEKA 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Okna Perfectline carakteryzują się ponadczasowym klasycznym kształtem pasującym do każdego wnętrza. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji. System ten pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.

S-LINE – profil VEKA 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, niezlicowany. Nowoczesne wzornictwo i opływowe kształty to podstawowe zaleta okien S-line. Zaokrąglone skrzydło, słupek, rama i listwa przyszybowa nadają łągodny kształt okna. Zapewniają tym samym wysoki standard oraz wygodę użytkowania.

SWINGLINE – profil VEKA 5-komorowy, 70 mm, klasa „A”, półzlicowany. Wyróżniająca się zaokrąglonymi konturami skrzydła, elegancka linia okien Swingline sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. W efekcie uzyskujemy wzornictwo spełniające najwyższe wymagania.

ALPHALINE – profil VEKA 6-komorowy, 90 mm, klasa „A”, niezlicowany. Alphaline stanowi ekskluzywne uzupełnienie bogatej oferty systemowej firmy WITRAŻo jeszcze lepszych parametrach izolacyjnych. Jest pierwszym systemem profili z głębokością zabudowy 90 mm produkowanym seryjnie. Potrójny układ uszczelek zapewnia doskonałą szczelność, izolację akustyczną i cieplną. Przy zastosowaniu szyby standardowej U=1,0 uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła U=1,1. Tym samym spełniony jest najważniejszy współczeny postulat inwestorów – zminimalizowanie zużycia energii w budynku.

ALPHALINE PLUS – Profil VEKA 6-komorowy, 90 mm, klasa „A”, niezlicowany. Dalsze obniżenie kosztów ogrzewania zostało osiągnięte w Alphaline Plus przez wypełnienie największej komory ramy okiennej specjalną wkładką termiczną. W rezultacie przy zastosowaniu trzyszybowego pakietu o współczynniku U=0,6 okno idealnie nadaje się do domu energooszczędnego. Jeżeli szukasz oszczędności sięgnij po Alphaline Plus.

SWINGLINE PLUS to linia okien o nowoczesnym wzornictwie, odpowiadającym najnowszym trendom panującym na rynku okien i drzwi. Charakterystyczne półzlicowane skrzydło nadaje wyjątkowo nowatorski styl i charakter okien SWINGLINE PLUS. Zaokrąglone linie ramy okna oraz listew przyszybowych wzbogacają całą konstrukcję, a wszelkie parametry w zakresie ciepłochronności i dźwiękochronności oraz bezpieczeństwa są na najwyższym, światowym poziomie, co stawia te okna pośród najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku.

Produkty firmy EUROCOLOR charakteryzują się wysoką jakością i nowoczesnością. Material RAU-FIPRO® (następca PCV), pakiety szybowe zawierające ciepłą ramkę SuperSpacer® łączoną w technologi Hot-melt, okucia ROTO NT oraz precyzja wykonania gwarantują niezawodność i szczelność okien przez długie lata. Połączenie innowacyjności i dbałości o wykonanie stawia firmę EUROCOLOR na czołowym miejscu wśród producentów okien w Polsce, wykorzystujących profile Schuco i REHAU. Mimo nowoczesnego podejścia firmy do konstrukcji okien, nie ma problemu z dopasowaniem któregokolwiek profilu okiennego do różnych typów elewacji.

OPTI – Klasa BRONZE. Niemiecki system marki Rehau, 5-komorowy o szerokości 70 mm – zapewniający zachowanie optymalnych funkcjonalności, właściwości termicznych i akustycznych, idealny dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, gdzie poszukuje się solidnych i markowych rozwiązań w korzystnej cenie. Okna Opti zostały zaprojektowane specjalnie dla osób przywiązujących wagę do nowoczesnego wzornictwa, komfortu użytkowania oraz oszczędności kosztów. Dzięki zachowaniu najważniejszych funkcji i optymalnej jakości zastosowanych komponentów, okna Opti zapewniają trwałość na długie lata.

EFEKTIV – Klasa BRONZE Niemiecki system marki Brügmann, 5-komorowy o szerokości 73 mm – zapewniający zachowanie optymalnych funkcjonalności, właściwości termicznych i akustycznych, idealny dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, gdzie poszukuje się solidnych i markowych rozwiązań za korzystną cenę.
Okno Efektiv posiada najważniejsze funkcje, które na co dzień ułatwiają użytkowanie. Optymalna jakość zastosowanych w oknach Efektiv komponentów, zapewnia trwałość i jakość na długie lata.

GLOBAL – Klasa SILVER. Oczekującym komfortu, oszczędności energii i nowoczesnego wzornictwa okna Global. Niemiecki system marki Rehau, 5-komorowy o szerokości 70 mm – z przeznaczeniem do klasycznych i nowoczesnych budynków oferują udane połączenie bardzo dobrych parametrów i atrakcyjnej ceny. Każde okno Global zostało wyposażone w standardzie w innowacyjną technologię SuperSpacer, gwarantując swoim użytkownikom najwyższe parametry użytkowe.

NOVEL – Klasa SILVER. Niemiecki system marki Schüco, 5-komorowy o szerokości 70 mm – z przeznaczeniem do klasycznych i nowoczesnych budynków dla klientów ceniących oszczędność energii połączoną z komfortem i spokojem na długie lata. Dlatego tak istotne dla każdego klienta jest wykonanie okna Novel z najtrwalszych profili. Gwarantują one niespotykaną w tej klasie trwałość konstrukcji.

ENERGETIC – Klasa GOLD. Niemiecki system marki Rehau, 6-komorowy o szerokości 86 mm – zapewniający podwyższoną energooszczędność, idealny dla budownictwa niskoenergetycznego, pretendujący do rozwiązań w budynkach samowystarczalnych. Okno Energetic to pierwsze na rynku okno o takiej budowie i tak umiejętnie połączonych elementach, by oferowało jak najlepsze parametry i było najbardziej korzystną inwestycją w relacji jakości do ceny

EVO – Klasa Gold – Specjalnie zaprojektowany 6-cio komorowy system profil PVC o szerokości 82 mm z systemem uszczelek MD i energooszczędnymi pakietami szybowymi z ramką SuperSpacer pozwalają na tworzenie okien z rewelacyjnymi parametrami termoizolacyjnymi (jeden z najlepszych dostępnych na rynku!).Okna Evo zapewniając najwyższy poziom efektywności energetycznej gwarantuje wysokie oszczędności kosztów ogrzewania domu w stosunku do kosztów ich zakupu.

DUOTHERM – Klasa GOLD. Niemiecki system marki Schüco, 6-komorowy o szerokości 82 mm z 3 uszczelkami (MD) – zapewniający podwyższoną energooszczędność, idealny dla budownictwa niskoenergetycznego, pretendujący do rozwiązań w budynkach samowystarczalnych. Okno Duotherm jest znakomitym rozwiązaniem dla budownictwa niskoenergetycznego. Jego głównym atutem jest nadzwyczaj korzystna energooszczędność. Okna Duotherm cechują się także eleganckim wyglądem i unikalną konstrukcją 3 uszczelek.

ENERGO+ – Klasa GOLD PLUS. Niemiecki system marki Rehau, 6-komorowy profil Geneo® o szerokości 86 mm z 3 uszczelkami (MD) z tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO® na bazie włókna szklanego – zapewniający najwyższą energooszczędność oraz stabilność i sztywność, idealny dla budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego. Okno ENERGO+ powstało z niezwykle stabilnego i energooszczędnego profilu Geneo® na bazie tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO®, będącego wynikiem ponad 50-letnich doświadczeń i kompetencji w przetwórstwie tworzyw sztucznych firmy REHAU. W przypadku okna ENERGO+ mamy do czynienia z nowatorskim w branży zastosowaniem tworzywa z włóknem szklanym. Specjalna receptura i technologia produkcji umożliwiają uzyskanie doskonałych parametrów statycznych i termoizolacyjnych. Włókna szklane, sprawdzone wielokrotnie w technologiach lotniczych oraz Formule 1, wkraczają obecnie w obszar techniki okiennej.

ENERGO+PHZ – Klasa GOLD PLUS. Niemiecki system marki Rehau, 6-komorowy profil Geneo® o szerokości 86 mm z 3 uszczelkami(MD) z tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO® na bazie włókna szklanego – zapewniający najwyższą energooszczędność oraz stabilność i sztywność, idealny dla budownictwa niskoenergetycznego i certyfikowanego pasywnego. Okno ENERGO+ PHZ, dzięki unikalnym właściwościom profili Geneo®, a także specjalnie zaprojektowanej uszczelce środkowej i systemowi wypełnień komór wewnętrznych wkładkami Termomoduł PHZ, osiąga rewelacyjne parametry termoizolacyjne, wymagane w przypadku zastosowań w budownictwie pasywnym. Okno ENERGO+ PHZ, posiadając certyfikat Domów Pasywnych w Darmstadt, spełnia nie tylko najwyższe wymagania odnośnie do ochrony cieplnej, ale zachowuje również pozostałe zalety systemu okiennego ENERGO+.