Drzwi antywłamaniowe

Historia tworzenia przedsiębiorstwa sięga 1967 roku. POdwaliną bydowy marki był mały zakład ślusarski, który dzięki pasji, wytrwałości i pracowitości jego twórcy osiągnął pozycje lidera na rynku krajowym. Wiele lat pracy poświęconej konstruowaniu, produkcji i sprzedaży elementów dla budownictwa pozwoliło zdobyc doświadczenie, dzięki któremu wyroby marki KMT zyskją aporobatę i zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

kmt

Ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów-projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania. Bezpieczeństwo użytkowania (brak substancji szkodliwych dla zdrowia) oraz parametry techniczne (odporność na włamanie, izolacyjność akustyczna, cieplna, itp.) potwierdzone przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Instytut Mechaniki Precyzyjnej (IMP), Państwowy Zakład Higieny (PZH).

gerda

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 23 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V.

pol-skone