Drzwi wewnętrzne

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 23 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V.

thumb_1467272078e85bb1

Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami. Wysokie walory estetyczne drzwi Porta – są efektem wysokiej jakości produkcji drzwi, ciekawego wzornictwa oraz specjalnej technologii okleinowania brzegów, a uszczelka ościeżnicy podnosi ich funkcjonalność poprzez gwarancję cichej pracy i szczelności.

porta-sm

Firma DRE Sp. z o.o. powstała w 1991 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Dostarczają artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Produkujemy fronty meblowe, profile i listwy meblowe. Pozycję lidera wśród dostawców elementów w branży meblowej zapewnia nam sposób w jaki działamy oraz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w najnowsze centra obróbcze (CNC), prasy membranowe oraz w pełni zautomatyzowaną lakiernię.

dre

Podstawą tworzenia wysokich jakościowo produktów w firmie Stolpaw jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur.

stolpaw

Stolbud Włoszczowa S.A. od ponad 40 lat, z pasją i oddaniem tworzy okna i drzwi z drewna i PVC, łącząc zdobywaną przez lata wiedzę i doświadczenie swoich pracowników z nowoczesną technologią. Misją Stolbud Włoszczowa S.A. jest umacnianie marki i wiodącej pozycji firmy w dziedzinie produkcji i dystrybucji okien i drzwi z drewna i PVC. Nadrzędnym celem jest dbałość o jak najwyższą jakość naszych wyrobów, oraz wysoki poziom obsługi, ze szczególną dbałością o relacje z klientami i partnerami handlowymi.

wloszczowa

Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały, stworzyli produkt pod względem jakościowym reprezentujący najwyższe standardy wykonania. Cechą, na którą w szczególności należy zwrócić uwagę w przypadku tej kolekcji, to zastosowanie innowacyjnej technologii jaką jest okleinowanie obwiedniowe. Połączenie okleiny jest niewidoczne dla użytkownika, ze względu na umiejscowienie od wewnętrznej strony przylgi. Dzięki temu krawędzie wyglądają bardziej estetycznie i są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

verte-sm