Rolety

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są coraz popularniejszym rozwiązaniem na rynku, wielu klientów decyduje się na montaż rolet zewnętrznych już na etapie wstawiania okien, co pozwala ukryć kasetę rolety pod warstwą tynku. Pancerze wypełnione pianą poliuretanową, wykonane z wysokiej jakości aluminium, tłumią hałasy z zewnątrz, zmniejszają przenikanie ciepła na zewnątrz budynku zimą natomiast w lecie do wewnątrz. Otwory wentylacyjne pomiędzy elementami pancerza zapewniają bieżący napływ świeżego powietrza. Rożne opcje montażu: nad oknem, na elewacji, pod tynkiem itp. Możliwość pełnej automatyzacji wszystkich rolet w budynku, począwszy od sterowania przez pilot a kończąc na programatorze sterującym roletami w okreslonych godzinach, również symulujący pobyt ludzi w domu.

Rolety wolnowiszące

Roleta wolnowisząca jest to najprostszy produkt branży osłonowej i zarazem najbardziej popularny, samoblokujący mechanizm łańcuszkowy pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnej pozycji, możliwość montażu we wnęce okiennej, nadprożu, na ścianie, do sufitu, ramie okiennej. Istnieje również możliwość bezinwazyjnego montażu do skrzydła przy pomocy specjalnych wieszaków. Prowadzenie żyłkowe zabezpiecza tkaninę przy uchylaniu okna

Rolety w kasecie ALU lub PCV

Idealne rozwiązanie dla osób ceniących jakoś i elegancje wykoania. Tkanina osłonięta jest kasetą, mocowaną w górnej częsci wnęki szybowej, krawędzie tkaniny osłonięte są prowadnicami listwowymi dobranymi pod kolor okna. Samoblokujący mechanizm pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnej pozycji.

Rolety w kasecie DZIEŃ-NOC w kasecie lub wolnowiszące

Rozwiązanie skierowane do osób szukających nowoczesnych, oryginalnych oraz funkcjonalnych rozwiązań. Rolety typu dzień-noc pozwalają płynnie regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światłą, a w razie potrzeby, tkaninę można zwinąć do samego końca. Rolety dzień-noc można wykonać zarówno w wersji w kasecie jak i w wersji wolnowiszącej. Ogromny wybór kolorów oraz rodzajów tkanin sprawia, że rolety dzień-noc można zastosować właściwie w każdym wnętrzu.

Plisy

Żaluzje plisowane są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zasłonią prawie każdy typ ramy okiennej. To praktycznie jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty, półokręgi i okręgi, trapezy. Poza tym, plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, co jest szczególnie cenione przez ich użytkowników. Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu. Najsilniejszym atutem plisy jest jej konstrukcyjna elastyczność, która przejawia się tym, że poza wymienionymi wariantami, plisę można wykonać według indywidualnego zapotrzebowania i projektu.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są przeznaczone dla osób, które cenią sobie elegancje i niepowtarzalny charakter. Dodają uroku każdemu pomieszczeniu, bez względu na to czy jest ono utrzymane w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Ogromny wybór kolorów sprawia, że żaluzje można dopasować właściwie do każdej kolorystyki wnętrza. Żaluzje można zamontować na kilka sposobów, co czyni je rozwiązaniem uniwersalnym przy oknach, których kształt listew przyszybowych nie pozwala na zamontowanie standardowej rolety. Dostępne w dwóch szerokościach lameli: 25mm oraz 50mm.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz bardzo atrakcyjne lamele perforowane i PCV.

  • niezawodna i praktyczna ochrona wnętrz przed nasłonecznieniem
  • trwałość koloru i kształtu
  • kolorowe, drewnopodobne
  • bardzo bogata kolorystyka daje możliwość dopasowania do charakteru każdego wnętrza
  • stosowane do osłon otworów i witryn żaluzje aluminiowe 50 mm przystosowane do sterowania ręcznego i elektrycznego (automatycznego)